products

Gerilim Optimize Edici Gerilim Optimizasyonu Güç Enerji Tasarrufu Endüstriyel İç Mekan

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Modern
Min sipariş miktarı: 1
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Detay Bilgi
Teslim süresi: 30 gün Ambalaj bilgileri: ahşap ambalaj
Yalıtım sınıfı: H Sınıfı
Vurgulamak:

ticari voltaj optimizasyonu

,

voltaj gücü optimizasyonu


Ürün Açıklaması

Hızlı Detay:

Voltage optimisation is an electrical energy saving technique which is mainly installed in series with the mains electricity supply to provide a reduced supply voltage for the site's equipment. Gerilim optimizasyonu, esas olarak tesisin ekipmanı için düşük bir besleme gerilimi sağlamak için şebeke elektrik kaynağı ile seri olarak kurulan bir elektrik enerji tasarrufu tekniğidir. Typically, voltage optimisation can improve power quality by balancing phase voltages and filtering harmonics and transients from the supply, although not always. Tipik olarak, voltaj optimizasyonu, her zaman olmasa da, faz voltajlarını dengeleyerek ve harmonikleri ve geçici akımları filtreleyerek güç kalitesini artırabilir. Voltage optimisers are essentially transformers used to deliver power at a reduced voltage from the raw mains supply. Gerilim optimizatörleri esas olarak ham şebeke beslemesinden düşük voltajda güç sağlamak için kullanılan transformatörlerdir.

Açıklama:

Electrical equipment is designed to accept a wide range of input voltages about its nominal design center. Elektrikli ekipman, nominal tasarım merkezi hakkında çok çeşitli giriş voltajlarını kabul edecek şekilde tasarlanmıştır. However, if the actual supply is higher than necessary the equipment will consume more power than needed and in many cases, equipment life is reduced, effectively increasing the cost of ownership. Bununla birlikte, fiili arz gerekenden daha yüksekse, ekipman gerektiğinden daha fazla güç tüketir ve çoğu durumda ekipman ömrü azalır ve sahip olma maliyetini etkili bir şekilde artırır.

A 230V linear appliance operated at 240V will consume approximately 9% more energy than necessary. 240V'de çalıştırılan 230V doğrusal bir cihaz, gerekenden yaklaşık% 9 daha fazla enerji tüketecektir. A voltage reduction within statutory limits can produce up to 25% (subject to load) reduction in energy consumption and in addition will extend the life of many types of electrical equipment. Yasal sınırlar dahilindeki bir voltaj düşüşü, enerji tüketiminde% 25'e kadar (yüke bağlı) bir düşüşe neden olabilir ve ayrıca birçok elektrikli ekipman türünün ömrünü uzatacaktır.

By reducing supply voltages to a controlled, site adjustable level, our Voltage Optimization Unit (VOU) allows equipment to operate at optimum efficiency. Gerilim Optimizasyonu Birimi (VOU), besleme voltajlarını kontrollü, sahada ayarlanabilir bir seviyeye düşürerek ekipmanın optimum verimlilikte çalışmasını sağlar. The result is lower overall running and ownership costs and reduced carbon footprint – each kWh of electrical energy saved is equivalent to 0.537kg of CO2. Sonuç, daha düşük toplam işletme ve sahip olma maliyetleri ve daha az karbon ayak izidir - tasarruf edilen her bir kWh elektrik enerjisi 0,537 kg CO2'ye eşdeğerdir.

Gerilim Optimize Edici Gerilim Optimizasyonu Güç Enerji Tasarrufu Endüstriyel İç Mekan 0Gerilim Optimize Edici Gerilim Optimizasyonu Güç Enerji Tasarrufu Endüstriyel İç Mekan 1Gerilim Optimize Edici Gerilim Optimizasyonu Güç Enerji Tasarrufu Endüstriyel İç Mekan 2Gerilim Optimize Edici Gerilim Optimizasyonu Güç Enerji Tasarrufu Endüstriyel İç Mekan 3Gerilim Optimize Edici Gerilim Optimizasyonu Güç Enerji Tasarrufu Endüstriyel İç Mekan 4Gerilim Optimize Edici Gerilim Optimizasyonu Güç Enerji Tasarrufu Endüstriyel İç Mekan 5

İletişim bilgileri
Mr. Xu

Telefon numarası : +8613566258066

Naber : +8613566258066