aboutus

Wenzhou Modern Group Co., Ltd. ( Wenzhou Modern Completed Electric-power Equipment Co., Ltd. )

Wenzhou Modern Group Co., Ltd.  ( Wenzhou Modern Completed Electric-power Equipment Co., Ltd. ) Wenzhou Modern Group Co., Ltd.  ( Wenzhou Modern Completed Electric-power Equipment Co., Ltd. ) Wenzhou Modern Group Co., Ltd.  ( Wenzhou Modern Completed Electric-power Equipment Co., Ltd. ) Wenzhou Modern Group Co., Ltd.  ( Wenzhou Modern Completed Electric-power Equipment Co., Ltd. )
1 2 3 4
Wenzhou Modern Group Co., Ltd.  ( Wenzhou Modern Completed Electric-power Equipment Co., Ltd. )
<-Video Images->
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: Modern/OEM
No. Çalışanları: 200~300
Yıllık satış: 7 million-8 million
Yıl kurulan: 1979
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

 

Daha İyi Güç Kalitesi, Daha Fazla Enerji Tasarrufu

Wenzhou Modern Group (MODERN), tasarım ve imalatta lider bir şirkettir Güç kalitesi ve Enerji tasarrufu dünyada ürünler.

Geniş Güç Çözümleri

1979'dan bu yana MODERN, enerji çözümleri sektörlerinde Endüstriyel, Ticari, Tıbbi, Yayın ve Telekom applications. uygulamalar. Our products range various from Ürünlerimiz aralığı çeşitli Voltaj Stabilizatörleri, Voltaj Optimize Ediciler, Voltaj Regülatörü, Transformatörler ve Reaktörler için Frekans Dönüştürücüler, UPS, Harmonik Filtreler, Güç Faktörü Düzeltmesi ve Dalgalanma Koruyucular.

Deneyimli ve Tamamen Özelleştirilebilir Çözümler

All MODERN products are designed and manufactured with the worldwide ISO quality standards. Tüm MODERN ürünleri, dünya çapındaki ISO kalite standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Besides standard production, MODERN can be extremely flexible in developing and manufacturing special tailored specifications thanks to a proficient technology development. Standart üretimin yanı sıra, MODERN, yetkin bir teknoloji geliştirme sayesinde özel uyarlanmış spesifikasyonların geliştirilmesi ve üretilmesinde son derece esnek olabilir.

Dünya Çapında Servis ve Destek

MODERN is well established in the international markets. MODERN uluslararası pazarlarda iyi kurulmuştur. Thanks to strategically positioned offices and distributors, MODERN's products are installed and working in over 50 countries and regions around the world. Stratejik olarak konumlandırılmış ofisler ve distribütörler sayesinde MODERN ürünleri dünya çapında 50'den fazla ülke ve bölgede kurulmakta ve çalışmaktadır.

MODERN, her türlü kritik uygulama için mükemmel müşteri hizmeti ile birlikte eksiksiz yenilikçi ve uygun maliyetli güç kalitesi ve enerji tasarrufu çözümleri sunmayı taahhüt eder.

Geçmiş

                                         Çin Wenzhou Modern Group Co., Ltd.  ( Wenzhou Modern Completed Electric-power Equipment Co., Ltd. ) şirket Profili 0

Hizmet

Üstün Hizmet

 

As your Power Solution Provider, we offer a full service customer support program. Güç Çözümü Sağlayıcınız olarak, eksiksiz bir hizmet müşteri destek programı sunuyoruz. Beginning with your initial İlk harfinizle başlariletişim, bizim kapsamlı uygulama

yardım, ihtiyaçlarınız için doğru ürünü ve seçenekleri seçmenizi sağlar.Teknik dokümantasyon,

planlamarequirements. Gereksinimler. Prompt shipment is possible Hızlı sevkiyat mümkündürthrough our extensive inventory and efficient manufacturing processes. kapsamlı envanterimiz ve verimli üretim süreçlerimiz sayesinde After shipment, we Sevkiyat sonra, biz

bizim destekÜrün:% skapsamlı bir garanti ve kapsamlı saha servis programı ile.

Ekibimiz

Bizim Ar-Ge ekibi, 20'den fazla deneyim mühendisleri ürünlerin tasarımı, malzeme ve ekipman sağlamak ve müşterilerin ihtiyacını karşılamak. Kalite kontrol müfettişlerimiz bir sonraki aşamaya geçmeden önce her ürünü dikkatle inceleyecek.

 

Çin Wenzhou Modern Group Co., Ltd.  ( Wenzhou Modern Completed Electric-power Equipment Co., Ltd. ) şirket Profili 0

İletişim bilgileri